Aktuale

Gruaja e vdekur në Shkup dyshohet se u godit nga rrufeja (Foto 18+)

Fotografia shokuese e një trupit të një gruaje vjen nga Liqeni i Smikovcit.

Sipas Tetova1, gruaja dyshohet se është goditur nga rrufeja.

Ndërkaq, po ashtu dyshohet se viktima është nëna që kishte bërë apel për ndihmë, pasi vetura e saj po fundosej dhe ajo me vete kishte edhe dy fëmijët e saj.

Autoritetet maqedonase akoma nuk kanë konfirmuar vdekjen e kësaj qytetareje.