Kuriozitete

Gruaja goditet e tërhiqet zvarrë, dëshmitarët nuk e ndihmojnë (Video)

Një grua e re u godit derisa u la pa vetëdije, u grabit e më pas u tërhoq zvarrë nga një bandit, teksa dëshmitarët po e filmonin ngjarjen, pa bërë asnjë përpjekje për ta ndihmuar atë.

Besohet se sulmuesi donte ta vidhte gruan, dhe siç shihet edhe në pamje, ai tentonte t’ia mbante gojën mbyllure md orë në pamundësi që ajo të bërtiste.

Por ajo që është edhe më frikësuese, në video shihet se sulmuesi e kap viktimën zvarrë dhe lë dyshime sikurse tenton të abuzojë me të seksualisht.

Policia lidhur me rastin ka thënë se janë duke  e hetuar.