Foto e ditës

Gwen Stefani, femra mahnitëse e vitit

Gwen Stefani u përzgjedh femra më e mahnitshme e këtij vitit , e cila u nderua me çmimin “Glamour Woman”.

Këngëtarja u shfaq në ceremoninë e Hollywood përkrah të dashurit të saj ,Blake Shaldon, e cila për këtë të fundit tha që është e mrekullueshme të kesh një shok të ngushtë si Shaldon, shkruan “EtOnline.

Stefani kishte veshur një fustan si në përralla dhe gjithashtu modern, transmeton KosovaPress.