Aktuale

Hajnat thyejnë shtëpinë e ministrit Pal Lekaj

Persona të panjohur kanë thyer shtëpinë e ministrit në detyrë të Infrastrukturës, Pal Lekaj.

Burimet e IO brenda policisë kanë thënë se persona të panjohur kanë depërtuar brenda shtëpisë së Lekajt nga kanë vjedhur gjësende me vlerë.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet përkitazi me rastin.

Deri të enjten pasdite nuk është raportuar për persona të arrestuar. 

the authorGazetaKNN