Aktuale

Hajnat vjedhin 400 franga zvicerane në një BMW

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Fushë Kosovë.

Sipas Policisë një person ka raportuar se të dyshuar të pa njohur i kanë thyer xhamin e veturës BMW dhe nga vetura kanë vjedhë një çantë në të cilën kishte 400 franga zvicerane dhe dokumente personale.

Rasti po hetohet nga njësitet policore./KosovaPress/

the authorE B