Aktuale

Hajvali: Vetura përfundon në ara

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në afërsi të Pallatit të Drejtësisë në Prishtinë.
Siç shihet nga pamjet e dërguar nga një lexues i KALLXO.com, vetura është rrokullisur jashtë rrugës.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar dhe as shkaqet që kanë quar deri tek ky aksident.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe janë duke u marrë me rastin.