Aktuale

Haradinaj del nga takimi me Hotin, s’flet për media

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka dal nga takimi me kryeministrin Avdullah Hoti, raporton Ekonomia Online.

Haradinaj e ka lëshuar takimin vetëm gjysmë ore pasi i njëjti kishte filluar.

Hoti i ka ftuar në takim liderët e partive për tu koordinuar për dialogun me Serbinë dhe takimin e 27 qershorit në Washington.

the authorGazetaKNN