Aktuale

Haradinaj në QKUK

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinja, vizitën e parë si kryeministër e po e realizon në QKUK.

Haradinaj është i shoqëruar edhe nga zëvendëskryeministri, Behxhet Pacolli dhe ministri i Shëndetësisë, Uran Ismajli, të cilët janë pritur nga drejtori i Emergjencës Basri Lenjani, nga i cili po informohen për kushtet dhe punën e tyre, raporton KosovaPress.