Tech

HTC tregon me një postim datën e prezantimit të telefonit të ri (Foto)

Kompania e famshme tajvaneze, HTC ka njoftuar sot me një postim në Twitter datën e lansimit të telefonit të ri.

Me 2 nëntor do të prezantohet modeli i ri i HTC-së që pritet të vije me skaner të shenjave të gishtërinjve dhe një kamër shoqëruar nga një dritë e dyfishtë LED.

HTC U11 Plus do të quhet modeli i ri që do të jetë me Adroid One./Indeksonline/

the authorE B