Aktuale

Humb kontrollin mbi automjet, përfundon në lokal

Një person në Vushtrri derisa ishte duke drejtuar automjetin, dyshohet nga pakujdesia ka humbur kontrollin mbi automjet dhe ka përfunduar një lokal.

Si pasojë e aksidentit, lëndime kanë pësuar tre meshkuj K të cilët janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor./KosovaPress/