Aktuale

Humbi jetën tragjikisht një 16 vjeçar

Butrint Durmishi nga fshati Mushtisht ka humbur jetën tragjikisht, kanë njoftuar familjarët.

Butrint Durmishi, 16-vjeçar, nga fshati Mushtisht i Komunës së Suharekës, ka ndërruar jetë tragjikisht, transmeton Express.

Nuk dihet saktë se si vdiq ky 16-vjeçar, por familja përmes njoftimit për varrimin e tij sot, nuk kanë treguar arsyen tragjike që ndau nga jeta 16-vjeçarin.

Sipas njoftimit, varrimi i tij do të bëhet sot në varrezat e Komunës së Suharekës në ora 16:00.

Ndërkohë, i njëjti ishte dhe anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje, tregon kjo lëvizje përmes një postimi në Facebook.

the authorE B