Aktuale

Hyjnë të armatosur në restorant dhe vjedhin para

Dy persona të maskuara e të armatosur kanë hyrë në një restorant në rrugën “Tahir Zajmi”, në Prishtinë në orët e vona të natës së mbrëmshme duke vjedhur kështu para nga klientët.

Për rastin është njoftuar policia e Kosovës e të cilët janë duke e hetuar rastin.

Nuk raportohet për të lënduar./FaktePlus/

the authorBurbuqe Metolli