Aktuale

I mituri theret me thikë në Kaçanik

Të martën në Kaçanik një i mitur është therur me thikë.

“Viktima i mitur mashkull K-Shqiptar ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që ishte therur me një mjetë të mprehtë (thikë) nga persona të panjohur”, njofton raporti policor.

I njëjti është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë.

Njësia policore ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë të dyshuarin e mitur, i cili me aktvendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Lajmi.net/