ShowBiz

Ilda Bejleri “çmend” Italinë me këto foto (Foto)

Hiret e prezantueses dhe sidomos fotot e saj kanë bërë xhiron e portaleve italiane të cilat kanë shkruar për gazetaren shqiptare që pas ndeshjes tërhoqi vëmendjen e shumë personave të pranishëm në “Renzo Barbera”.

Disa prej portaleve italiane kanë publikuar jo vetëm fotot e saj në intervistat me Bufon, Verrati apo edhe një selfie me De Rosin, por edhe fotot tunduese që vetë Ilda nuk ka ngurruar t’i postojë vetë në rrjetet sociale.