ShowBiz

Ilda Bejleri “ndez” plazhet e Greqisë (Foto)

Ilda Bejleri nuk ka mbërthyer vetëm faqet dhe hapësirën e mediave shqiptare, por edhe hapësirën e vëmendjen e medias greke.

Më herët ajo bëri shumë zhurmë me një reklamë ku shfaqej shumë seksuale nën “gjurmët filmit 50 Hijet e Greit”. Por kësaj radhe ajo tërheq vëmendjen teksa relaksohet në këto ditët e para të gushtit.Bejleri qëndron ulur, ndërsa foto e shkrepur nga pas tregon linjat dhe të pasmet bombastike të saj.

Fotoja është publikuar nga vetë këngëtarja në rrjetet sociale, ku duhet thënë se duket tejet sensuale.