Aktuale

Infektohen me Covid-19 dy persona në gjimnazin e Fushë Kosovës, nuk ndërpritet mësimi

Dy persona kanë rezultuar pozitivë me Covid-19 në gjimnazin”Hivzi Sulejmani” në Fushë Kosovë, shkruan Gazeta Express. Bëhet fjalë për një mësimdhënës dhe një punëtor teknik. Megjithatë mësimi në këtë shkollë po vazhdon.

Kështu ka bërë të ditur për Gazetën Express, zëdhënësi i Komunës së Fushë Kosovës, Ali Topalli

the authorGazetaKNN