Lifestyle

Inspirohuni: Stolitë më të bukura për këtë sezon

Sivjet në skenën e modës po i sjellin shtëpitë e famshme botërore: Dior, Balmain, Lanvin, Chanel dhe shumë të tjera, te modelet e të cilave këto lloje stolish po dominon edhe sezonin në vijim.

Ndërkaq damat e njohura i kanë ekspozuar nëpër tepihun e kuq disa herë andaj, mund të jeni të sigurta që kjo pjesë e stolive edhe njëherë do të dominojë në botën e aksesorëve, ndërkaq ne ju ndihmojmë që të inspiroheni para se të filloni të kërkoni stilin e preferuar.

Ari dhe zirkoni, plus detaje varëse, transmeton Telegrafi.

Me këtë pjesë të këtillë efektive të stolive nuk ka komplikime me rastin e zgjedhjes së rrobave, fustani i vogël i zi është më se i preferuar.

1

, Image: 261330319, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, Zeppelinphoto

Oscar de la Renta New York RTW Fall Winter 2016 February 2016, Image: 274914985, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, FirstView

5

11

333

RoundtheNeck

6

, Image: 261326627, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, Zeppelinphoto

3

444

the authorSamir Dalipi