ShowBiz

Irina Shayk “mace seksi” për Halloween (Foto)

Irina Shayk nuk i ka ikur trendit të Halloween dhe mbrëmë edhe shfaqur e maskuar.

Ajo kishte vendosur që të shëndërrohej në një mace seksi, shkruan Indeksonline.

Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqë grimin e saj dhe shfrytëzon rastin që t’ua uroj Halloween-in adhuruesëve të saj.

Për më tepër shikoni fotografinë./Indeksonline/

the authorE B