ShowBiz

Ivanka ‘bie në dashuri’ me kryeministrin Kanadez, nuk ia ndanë syte (FOTO)

Duket se takimi i Ivanka Trump-it me kryeministrin e Kanadasë, Justin Trudeau, nuk kaloi pa u komentuar, ky i fundit shpesh cilësohet si “një model i zakonshëm dhe politikan i jashtëzakonshëm”.

Paraqitjes së Trudeau s’ka mundur t’i rezistojë as vajza e Presidentit, Donald Trump, Ivanka.

Ajo u takua me Trudeau kur ai vizitoi të hënën Shtëpinë e Bardhë dhe bashkë me Trump-in mbajti një mbledhje me gra sipërmarrëse.

Fotot se si Ivanka e shikon kryeministrin kanadez tregojnë gjithçka.