ShowBiz

Ja çfarë ka blerë Elita Rudi, i publikon të gjitha

Elita Rudi cilësohet ndër femrat më të bukura shqiptare.

Ajo ka ndërruar shumë emisione, ndërsa për momentin nuk është në ndonjë të tillë, por vazhdon të jetë aktive.

Ndërsa, sa i përket imazheve Elita publikon nga më të ndryshmet e cila shquhet edhe për stilin e saj të veçantë.

Kjo e fundit e cila na ka rënë në sy janë dhuratat me markë ‘Louis Vitton’, ku tregon se Elita është e shtrenjtë dhe bën jetë luksoze.

Nuk ka treguar nëse këtë dhuratë e ka marrë nga reperi Gjiko.

Ndryshe, Gjiko dhe Elita janë ndër çiftet më të reja të estradës të cilët duken mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit./GazetaBlic.