ShowBiz

Ja ku e çon Majlinda djalin e Majkit

Majlinda Zeka tashmë nuk po e bën asnjë hap të vetëm pa djalin e saj.

Madje ajo e ka marrë me vete Roanin edhe në parukeri, shkruan lajmi.net

Në një foto të zakonshme të Majlindës, para pasqyrës në parukeri kësaj here shihet djali i saj dhe i reperit Majk, Roani.

Dyshja duken shumë bukur bashkë si nënë e bir./Lajmi.net/