Aktuale

Ja ku u sulmua Sokol Zogaj (Pamje e rëndë)

Sokol Zogaj u sulmua tek dera e ndërtesës kolektive ku banon.
Nga sulmi ai mori lëndime në pjesën e kokës.

Dy persona të maskuar e kanë goditur shefin e Shërbimit Korrektues në kokë.

Ai menjëherë ka kërkuar ndihmë në QKUK dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Kjo është foto nga vendi ku u sulmua Zogaj i cili aktualisht ndodhet në emergjencë.

the authorE B