ShowBiz

Ja kush e komandon Lori Hoxhën, habit blogerja me publikimin e saj

Blogerja e njohur shqiptare dhe trashëgimtarja e Top Media gjithmonë na surprizon me publikimet e saj.

Lori është një vajzë e pavarur e cila duket se nuk privohet nga asgjë. Kjo tregohet deh me postimet e saj të një pasnjëshme ku ndan shpesh foto nga udhëtimet, look-un e ditës, apo edhe postime të tjera që tregojnë nga përditshmëria e saj.

Por Lori sot ka treguar se pas gjiththë vendimeve që asaj i duhet të marrë fshihet nëj aplikacion në internet me të cilin ajo konsultohet.

‘Ky merr të gjitha vendimet për mua,’ – shkruan Hoxha.

Mjafton që Lori të drejtojë një pyetje dhe përgjigjen e mer me një ‘Po’ ose ‘Jo’. Duket pak e çuditshme, por ja që blogerja i merr kështu vendimet e saj. /Gazeta Express/

the authorE B