ShowBiz

Ja kush e mori shaminë e Ritës me të cilën e kërceu Shotën

Performanca e Rita Orës në Prishtinë mori vëmendje të madhe në vend dhe në botë.

Mirëpo atmoferën më të madhe në sheshin ‘Skenderbe’ e ndezi atëherë kur luajti vallen shota.

Pas përfundimit të këtij vallëzimi shaminë që Rita e mbante në duar e hodhi në publik dhe fatlumi që e ka pritur atë lajmi.net zbulon se është djaloshi me emrin Altin Halimi i cili punon në kompaninë për rregullimin e dritave AMC.