ShowBiz

Ja pra, Jonida Maliqi përsëri me shumë stil (Foto)

Jonida Maliqi është shfaqur sërish rrugëve të Tiranës me fotografi të reja.

Ajo në këto fotografi të postuara në llogarinë e saj në “Instagram” dukej shumë me stil dhe e bukur.

Veshur me një fund të gjatë ngjyrë të verdh kombinuar me bluzë me shumë ngjyra dhe pallton e kuqe, Jonida guxon dhe përsëri duket shumë e bukur./Indeksonline/

the authorE B