ShowBiz

Ja sa ka ndryshuar Fjolla Krasniqi (Foto)

Fjolla Krasniqi ishte dikur e pranishme në skenë.

Ajo ka qenë këngëtare por ka vite që është larguar nga muzika.

Fjolla është vajza e kompozitorit Naim Krasniqi.

Ajo së fundmi ka publikuar foto ku shihet në një sallon bukurie dhe flokët e saj kaçurrela janë të njëjta sikur atëherë.

Për më shumë shikoni ndryshimet e saj.