ShowBiz

Ja si dukejt 20 vite me parë Remzie Osmani

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura kosovare.

Këngët e saj janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Edhe pse i ka kaluar të 50-tat, Remzia po shkon vetëm duke u rinuar dhe gjithmonë ua kalon edhe vajzave të reja.

Këtë bukuri ajo e kishte edhe në moshë të re, duke e dëshmuar me imazhin e fundit që ka publikuar.

the authorGazetaKNN