Aktuale

Ja si duket logo dhe slogani i zgjedhjeve lokale (Foto)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar sloganin dhe logon e zgjedhjeve lokale të 22 tetorit.

Valmir Elezi, zëdhënës i KQZ-së ka treguar se si duket logo dhe slogani i këtyre zgjedhjeve.

Përcaktimi i tyre është bërë në mbledhjen e fundit të KQZ-së ndërsa të njëjtat do të na shoqërojnë deri në përfundim të procesit zgjedhor./Indeksonline/

the authorE B