ShowBiz

Ja si ka ndryshuar Majlinda pas ndarjes nga Majk (Foto)

U bë e njohur për një numër të madh njerëzish pasi u lidh me reperin e njohur, Majkun.

Majlinda Zeka, prishtinasja seksi nisi një lidhje dashurie por si duket diçka nuk shkoj si duhet, shkruan lajmi.net

Ajo dhe Majk lidhjen e nisur e përfunduar shpejt, por ende nuk u morr vesh a ishte apo jo shtatzënë.

Sidoqoftë si duket këtë ndarje nuk po e përjeton rënd, pasi po vazhdon edhe kujdesin maksimal për veten.

Majlinda Zeka e cila filloj të quhej zeshkanja super seksi e Majkut tashmë është bërë bjondinë dhe kjo ngjyrë e ka bërë që të duket më ndryshe./lajmi.net

the authorSamir Dalipi