Sport

A janë lojtarët e Bayernit kundër Ancelottit?

Humbja nga Paris Saint-Germain ka vënë në dyshim të ardhmen e Carlo Ancelotti në Bayern Munich

Bankina e Carlo Ancelottit është duke u dridhur pas humbjes së Bayern Munichut nga Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve, me rezultat të lartë 3:0.

Pas ndeshjes, mesfushori holandez, Arjen Robben, nuk ka dashur të flas rreth të ardhmes së trajnerit italian.

“A e mbështetni Carlo Ancelottin? “Nuk do t’i përgjigjem kësaj pyetjeje,”, ka deklaruar ish ylli i Chelseas dhe Real Madridit pas ndeshës. /Express/