ShowBiz

Jennifer Aniston kopjon Jennifer Lopez (Foto)

Nuk kopjojnë vetëm artistët shqiptarë në veshjet e tyre që shpesh herë i akuzojnë.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me yjet botërore që kanë pasur veshjen e njëjtë. Jennifer Aniston dhe Jennifer Lopez përveç emrit tani kanë edhe një fustan të njëjtë, njofton KosovaPress.

Aniston është shfaqur në ndarjen e çmimeve Oscar me një fustan të zi, ku të njëjtin si ajo kishte veshur Lopez kur performoi pranë ish bashkëshortit të saj Marc Anthony në “Madison Squere Garden” në ngushtë të vitit të kaluar.

E vetmja gjë që i dallon nga kjo dukje janë flokët e tyre që nuk i kanë pasur njëjtë.