ShowBiz

Jennifer Aniston ndjen kënaqësi pas ndarjes Pitt-Jolie

Cifti është ndarë pas 12 viteve, dhe interneti po eksplodon nga komentet pas reagimit të Jennifer Aniston-it.

Jennifer Aniston komentoi menjëherë pasi lajmi se ish-bashkëshorti i saj Brad Pitt ishte ndarë me Angelina Jolie, pas dy vitesh martese, shkruan The Mirror.

Martesa e saj me Brad ishte shpërbërë menjëherë pasi ai u takua me Angelina Jolie-në gjatë xhirimeve të filmit të tyre Mr & Mrs Smith në vitin 2005, pas pesë vjet martese dhe për një kohë të gjatë fansat kishin krijuar ekipet e ashtuquajtura ‘Ekipi Jen’ dhe ‘Ekipi Angelina “.

Por, ndërsa ajo nuk është duke thënë asgjë publikisht dhe nuk parapëlqen të përfshihet, burimi i ka thënë revistës se 47 vjeçarja, e cili është e martuar me Justin Theroux, “ndjen njëlloj kënaqësie rreth ndarjes së Brad me Angelina”, transmeton KosovaPress.

Burimi pohoi se Jennifer ka thënë: “Po, kjo është karma për ju”.