ShowBiz

Jennifer Lopez dhe Maluma së shpejti me bashkëpunim

J. Lo dhe Maluma po vijnë me bashkëpunim.

Dy emrat e njohur, Jennifer Lopez dhe Maluma, kanë bashkuar idetë për projektin e ri, shkruan lajmi.net.

Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes rrjetit social Instagram, në të cilën ajo ka pozuar së bashku me këngëtarin Maluma.

Dyshja janë shfaqur me shumë stil në imazhet e postuara.

Kujtojmë se J.LO ka qenë duke u izoluar së bashku me pjesëtarët e tjerë të familjes, për shkak të pandemisë COVID-19.

the authorGazetaKNN