ShowBiz

Jennifer Lopez e lumtur përkrahë të dashurit (Foto)

Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Jennifer Lopez po kalon ditë të mira krahë të dashurit të saj.

Lopez dhe Alex Rodriguez nuk i ndahen njëri-tjetrit për asnjë cast, shkruan Indeksonline.

Është Lopez e cila ka publikuar një fotografi në Instagram.

Ajo duket plotë jetë dhe mëse e lumtur me prezencen e Alex.Urojmë që kjo lumturi e tyre të zgjasë gjatë!/Indeksonline/