ShowBiz

Jennifer Lopez e mbushur me diamante

Ajo është shfaqur mahnitëse nëpër eventet e ndryshe në Hollivud këtë vit.

Dhe të dielën, Jennifer Lopez nuk zhgënjeu përsëri me zgjedhjen e saj në Guild Aëards në Los Angelos.

Ajo jo vetëm që zgjodhi një fustan të mrekullushëm, por u shfaq me diamante me vlerë 9 milionë dollarë./BS

the authorGazetaKNN