ShowBiz

Jeta si në përralla e Amit dhe Ermalit: Dhe jetuan përgjithmonë të lumtur! (Foto)

Kohët e fundit moderatori Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video të shumta familjare.

Këtë herë ai shfaqet me bashkëshorten e tij, moderatoren Amarda Toska si dhe me vogëlushin e tyre Joel. Në këtë foto ata shfaqen buzë detit të veshur me të bardha. Por më tepër përshtypje duket se bën shprehja që ka shkruar Ermali: “Dhe jetuan përgjithmonë të lumtur,”-përfundon ai./Gazeta Express