ShowBiz

Jo pa arsye duket i lumtur, Orlando Bloom do të martohet me Katy Perry dhe do të bëjë fëmijë! (Foto)

Sapo është rikthyer nga një pushim romantik me Katy Perry nga Sardenia.

Por, Orlando Bloom mbërriti i vetëm në Tokyo. Ai u shfaq i buzëqeshur pasi që janë përhapur thashethemet se do te martohet me Katyn dhe do të ketë fëmijë.

Aktroi britanez dukej i buzëqeshur, përderisa vazhdonte punët e tij të përditshme. Kujtojmë se Bloom ka një fëmijë me ish-bashkëshorten, Miranda Kerr.

image

image