ShowBiz

Jonida Maliqi edhe njëherë ju mahnitë me pamjen e saj (Foto)

Jemi mësuar që Jonidën ta shohim gjithmonë të bukur e me shumë stil dhe duket se kjo gjë nuk do të ndryshoi për një kohë të gjatë.

Kjo pasi që Jonida kujdeset shumë për veten dhe dukjen e saj. Këtë e shohim cdo ditë përmes postimeve të saj në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka ndarë disa fotografi në të cilat duket shumë e kuruar dhe bukur. Ato janë realizuar për të reklamuar disa produkte bizhu të një kompanie të njohur në Shqipëri.

Jo rastësisht të gjitha kompanitë e mëdha të modës e zgjedhin Jonidën si imazhin e tyre, kjo pasi që Jonida njihet për shijën e saj të hollë.

Ndryshe sa i përketë jetës private Jonida është nënë e divorcuar dhe ka një djalë./Indeksonline/