ShowBiz

Jonida Maliqi ndërron sërish pamje! Shikoni çfarë ka bërë këtë herë!

Është padyshim një nga këngëtaret shqiptare, e cila tashmë është kthyer në një ikonë mode dhe stili.

Gjithashtu Jonida Maliqi pëlqen të eksperimentojë shpesh sidomos me pjesën e flokëve.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ka treguar modelin e ri të flokëve, të cilat këtë herë ka vendosur ti shkurtojë. Ja sa në formë duket këngëtarja me këtë ndryshim./Gazeta Express/

the authorE B