ShowBiz

Jonida Vokshi ekspozon këmbët seksi, shkëlqen në fustanin e shkurtë (Foto)

Jonida Vokshi është aktorja dhe prezantuesja e njohur shqiptare e cila përveç suksesit në profesion shquhet për pamjen e bukur.

Jonida në “Insta Story” ka publikuar një fotografi ku tregon pamjen e saj në emisionin e saj të fundit ku duket shumë në formë.

Veshur me fustanin e gjelbër dhe të shkurtë, Jonida ekspozon këmbët seksi dhe shumë të bukura.

Ndryshe, Jonida shpesh komentohet edhe për ngjashmërinë e saj me këngëtaren e njohur dhe njëherësh miken e saj, Elvana Gjata./Indeksonline/