ShowBiz

Jonida Vokshi ka rënë në dashuri! (FOTO)

Aktorja dhe prezantuesja e njohur, thotë se ka rënë në dashuri.

Jonida Vokshi, e ruan bukur mirë jetën e saj private nga mediat rozë- shkruan Indeksonline. Megjithatë, me anë të një fotografie të hedhur në Instagram ajo ka befasuar ndjekësit e saj.

“Kam rënë në dashuri”, ka thënë ajo teksa shihet një lepurush kaq i lezetshëm.