ShowBiz

I ka 61 vjet, por pantollonat me stil sikur ti kishte 20 (Foto)

Nëna e disa nga vajzave më të bukura në botë, Kris Jenner ka befasuar me veshjen e saj në një dalje në Los Anxhelos.

Kris kishte veshur një këmishë të bardhë të gjatë prapatë kombinuar me pantollona të grisur, model që kryesisht e veshin vajzat e saj dhe moshataret e tyre.

Si zakonisht prapa saj përkujdeseshin rojet personale./Indeksonline/

the authorE B