Tech

Kamera fantastike që ka Samsung Galaxy J5 (Video)

Samsung Galaxy J5 është modeli i fundit i lansuar në treg nga kompania koreane.

Ky telefon po shquhet për kamerën speciale që ka. J5 ka procesor Exynos 7870, 2 GB RAM dhe 16 GB memorie të brendshme.

Kamera e tij është pothaujse identike në dy anët e vrojtimit duke qenë një nga më perfektet nga kjo kompani./Indeksonline/

the authorE B