Sport

Kane i pagabueshëm, Anglia zhbllokon sfidën ndaj Kolumbisë

Nga pika e bardhë ka realizuar Harry Kane.
Anglia ka kaluar në epërsi ndaj Kolumbisë.

Nga pika e bardhë ka realizuar Harry Kane.

Ai e nxori penalltinë dhe e konvertoi atë në gol në minutën e 57. /Lajmi.net/