Aktuale

Kanosë policët pasi ia shqiptojnë një gjobë

Një person ka kanosur zyrtarët policorë, pasi këtë të fundit ia shqiptuan një gjobë.

Ngjarja ka ndodhur dje në Pejë, në orën 14 e 30.

Sipas njoftimit të PK-së, i dyshuari nuk është intervistuar për shkak të gjendjes shëndetësore dhe është liruar në procedurë të rregullt.

“Rr. “Mbretëresha  Teutë” -Pejë  11.12.2019, 14:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti i ka kanosur zyrtarët policor lidhur me shqiptimin e një gjobe. I dyshuari nuk është intervistuar për shkak të gjendjes së tij shëndetësore dhe me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt”, ka njoftuar Policia e Kosovës.