ShowBiz

Kaq kilometra duhet të vraponi për të pasur një trup si Agnesa Vuthaj (Foto)

Modelja e njohur Agnesa Vuthaj është dalluar gjithmonë për bukurinë dhe elegancën e saj. Ajo ka një trup prefekt dhe për të këtë gjë ajo i kushton vetes shumë kujdes.

Së fundmi Agnesa ka publikuar një fotografi në SnapChat, ku ka treguar statistikat pas mbarimit vrapit të saj në palestër.

Ajo ka vrapuar plot 5.38 kilometra për vetëm 45 minuta, një shifër mjaft e lartë kjo që tregon edhe vullnetin e Agnesës për ta mbajtur trupin sa më në formë.

Aktualisht ajo është duke punuar në koleksionin e saj të ri, të çantave dhe këpucëve për femra, të cilat do të dalin shumë shpejt në treg nga marka e saj “Agnesa Vuthaj Fashion”. /Telegrafi/

image