ShowBiz

Kaq shpenzoi Era Istrefi në veshmbathje për ditëlindje

Era Istrefi shpenzon goxha shumë në veshmbathje.

Era Istrefi është emër shumë i suksesshëm në estradë, e cila njihet për disa projekte muzikore, shkruan lajmi.net.

Ditë më parë, këngëtarja festoi ditëlindjen, teksa në imazhet që ndau me ndjekësit u shfaq e veshur me një kostum të kuq dhe këpucë të bardha.

Veshja me ngjyrë të kuqe nga Saks Potts sipas faqes “MPM” i kushtoi 530 euro, ndërsa këpucët e markës “Louboutin” 1000 euro.

Era Istrefi së fundi ka publikuar fotografi nga studio muzikore, përmes së cilave tregoi se shumë shpejt rikthehet me këngë të re.

the authorGazetaKNN