ShowBiz

Kaq shumë e ka ndryshuar shtatzënia Beyoncen (Foto)

Këngëtarja e njohur me famë botërore Beyonce është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Beyoncen e ka ndryshuar kaq shumë shtatzënia.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Jay Z dëshirojnë të vendosen në Kaliforni dhe të bëhen gati për ardhjen e binjakëve.

Se si duket ajo shikoni footgrafitë më poshtë./Gazeta Express/

the authorE B