ShowBiz

Kaq të pasme seksi Baby G i kishte në vitin 2014

Kanë kaluar disa vite që kur u bë pjesë e shoubizit shqiptar.

Sot Baby G ka disa projekte muzikore, duke u shëndrruar kështu në një nga emrat më të komentuar, shkruan lajmi.net

Përpos se për këngë, këngëtarja është  komentuar shpesh edhe për pamjen e saj, veçanërisht për të pasmet.

Në Instastory Baby ka hedhur një imazh të bërë në vitin 2014 ku dukej tejet seksi nga pas dhe e tillë po vazhdon të jetë edhe sot.