ShowBiz

Kaq vite mbushi Meda

Këngëtari Meda mbrëmë e ka festuar ditëlindjen.

Këngëtari Meda ditën e djeshme ka pasur një arsye më shumë për të festuar, shkruan lajmi.net.

Ai ka festuar 39 vjetorin e lindjes dhe ka pranuar urime të shumta nga kolegë, miq e familjarë.

Meda është një prej këngëtarëve shqipar i cili që nga fillimet e para të karrierës ka arritur sukses dhe tani vazhdon tutje me këngë të reja që po pëlqehen nga publiku./Lajmi.net